Pořádáme akce

Sportovní i společenské. Tradiční i novější.

Sokolovna je neodmyslitelně spjatá s tradičními akcemi všeho druhu - sportovními, kulturními a společenskými. Některé z nich přetrvaly do současnosti, jiné se po letech obnovily, některé zanikly úplně a nahradily je novější.

Na sokolovně v Křižanovicích pořádáme vlastní sokolské akce. Některé spolupořádáme s Obecním úřadem nebo ostatními spolky z Křižanovic. Jsou to třeba hody nebo Kateřinská zábava.

Někdy to za nás vezme na sokolovně někdo jiný, takže nestojíme za pultem, ale skotačíme na sále. Sokolovnu si třeba pronajímají místní hasiči, kteří tu tradičně pořádají večerní ostatky.

Toulavá noha – turistické pochody pro celou rodinu

Gurmán – zabíjačkové hody

Sportovní pobyt pro děti v Malé Morávce

Dětská olympiáda

Hody v Křížku

GulášFest

Pobyt pro ženy v Malé Morávce

Kateřinská zábava

Obecní rozsvícení vánočního stromu

Povánoční turnaj ve stolním tenise

Chceš přijít na akci?

V našem kalendáři najdeš termíny všech sokolských akcí pro tento rok. Pokud chceš vědět, jaké další akce se v Křižanovicích pořádají, mrkni se na obecní kalendář.