Podpora

Každá podpora se hodí

Pokud se ti líbí naše činnost a chceš nás podpořit, můžeš několika způsoby. Všechny jsou důležité a vážíme si jich!

Každá noha se hodí

Podpořit nás můžeš třeba tím, že navštívíš některou z našich akcí. Taky si můžeš přijít zasportovat nebo si pronajmout sokolovnu na oslavu narozenin.

Každá ruka se hodí

Všichni jsme dobrovolníci – věnujeme se spolku ve svém volném čase a bez nároku na honorář. Někteří z nás chodí cvičit s dětmi, jiní obsluhují na společenských akcích a další pomáhají na brigádách.

Každý z nás se zapojuje podle svých možností a schopností. Děláme to, protože chceme, aby sokolovna zůstala místem, které lidi spojuje i nadále.

Máš to stejně? Dej nám vědět a určitě se domluvíme.

Každá koruna se hodí

Preferuješ spíše přispět finančně? Budeme rádi.

Tvůj příspěvek může jít na opravy, provoz, vybavení sokolovny nebo na pořádání konkrétní akce. Necháme to na tobě a budeme respektovat tvoje rozhodnutí.

Máme transparentní bankovní účet - 225489417/0600, kam můžeš svůj finanční dar poslat.

Pokud potřebuješ darovací smlouvu, vystavíme ti ji – dej nám prosím vědět.

Děkujeme za podporu! Bez tebe by sokolovna v Křižanovicích nemohla být místem, kde se lidé setkávají. Místem, které lidi spojuje.